2003 yılından beri Türkiye’nin lider otomatik kapı ve kepenk sistemleri üreticisi olan olan Enddoors markasının sahibi olan firmamız otomatik kepenk, otomatik kapı, garaj kapısı, endüstriyel kapı, yangın dayanımlı kepenk, panjur sistemleri ve geçiş sistemleri konusunda müşterilerine profesyonel çözümler sunar.

Endüstriyel Sarmal Kapı

GÜVENLİ

Sağlam ve Dayanıklı Malzeme

SERVİS

Satış Sonrası Destek ve Garanti

HIZLI

Planlanan Teslimat Tarihinde Aksaklık Yaşanmadan Teslim

Endüstriyel kapı sistemleri içerisinde en fazla rağbet gören tiplerden biri olan sarmal kapı, geçmişten günümüze hatırladığımız ve sürekli kendini yenileyen kepenk türlerinden birisidir. Belki de dükkanların önünde bağımsız kapısının dış tarafında ayrıca bir kapatma ve güvenlik sistemi olarak kullanılan ve eskiden asma kilit ile kilitlenen en eski türden, gelişen teknolojinin ürettiği en yeni türlere kadar geniş bir ürün yelpazesini sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

Sarmal kapı denince akla gelen ilk firmalardan biri olduğumuz için, işi asla şansa bırakmadan toplam kalite felsefesi ile hareket ederek ürünlerimizin maksimum fayda ve güvenlik sağlaması için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Aynı anlayışla hareket eden tüm teknik personelimiz sizlerin refahı için çalışmayı sürdürmektedir.

Sarmal Kapı veya diğer ismiyle alüminyum sarmal kapı, farklı malzemeler kullanılarak farklı renklerde de üretilebilmektedir. Kapının yukarı doğru sarılması, alanda yapılacak giriş-çıkışlarda, malzeme indirme-bindirmede veya diğer tüm işlerde geniş bir alanda çalışmanıza fırsat tanımaktadır. Kolay bir şekilde açılan ve kapanan sistemi sayesinde herhangi bir ek çaba göstermeksizin işyerlerinizi güvenlik altına alabilirsiniz.

Kullanılan malzemenin niteliği sayesinde, çevrede başlayan olası yangınlarda 4 saat dayanabilme yeteneği ile hem sizlere hem de profesyonel yangın ekiplerine yeterince zaman kazandırmaktadır. Tabi kapının dayanıklı olması sizlerin yangın riski için önlem almamanız anlamına gelmemektedir.

Fotoğrafların Üzerine Tıklayarak Büyütebilirsiniz

English EN Turkish TR