2003 yılından beri Türkiye’nin lider otomatik kapı ve kepenk sistemleri üreticisi olan olan Enddoors markasının sahibi olan firmamız otomatik kepenk, otomatik kapı, garaj kapısı, endüstriyel kapı, yangın dayanımlı kepenk, panjur sistemleri ve geçiş sistemleri konusunda müşterilerine profesyonel çözümler sunar.

Seksiyonel Kapılar

Seksiyonel kapı, dış ortam şartlarına son derece dayanıklı PU (poliüretan) dolgulu panellerin birleşiminden oluşur. Genellikle, tesislerin yalıtımının ön planda olduğu yükleme boşaltma alanlarında en çok tercih edilen izolasyonlu endüstriyel kapı tipidir.

GÜVENLİ

Sağlam ve Dayanıklı Malzeme

SERVİS

Satış Sonrası Destek ve Garanti

HIZLI

Planlanan Teslimat Tarihinde Aksaklık Yaşanmadan Teslim

Özellikler

Endüstriyel kapılar arasında en çok tercih edilen kapı tipidir. Farklı yataklama tipleri sayesinde tesisinizde en az yer kaplayacak şekilde özel olarak tasarlanırlar. Manuel ve motorlu alternatifleri mevcuttur. Motor çalışma hızı 0,25mt/sn’dir. Güvenlik önlemleri olarak ENDDOORS endüstriyel seksiyonel kapı tam şekilde donatılmıştır. Halat kopması durumunda otomatik devreye giren paraşüt fren sistemi, yay kırılması durumunda otomatik devreye giren yay kırılma emniyet sistemi, parmak sıkışmasını önleyen özel tasarım paneller ve kapının altında bir şey olduğunda kapanmasını önlemek için motorlu kapılarda kullanılan opto sensör tüm endüstriyel seksiyonel kapılarımızın standart özellikleridir.

ENDDOORS endüstriyel seksiyonel kapı, farklı renk alternatifleri ile de sizlerin tesislerinizdeki renk tasarımlarına da uyum sağlar. Birçok renk alternatifi sunan PFI seksiyonel kapılarımız dayanıklılıkları dışında estetik beklentilerinizi de karşılayacaktır. ENDDOORS seksiyonel garaj kapısı, istenildiği takdirde birçok özellik ile donatılabilir. En sık kullanılan aksesuarlar; gözetleme penceresi, personel geçiş kapısı ve kilittir. ENDDOORS seksiyonel kapılar ile ilgili detaylı bilgi ve projelerinize özel fiyatlandırma için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Fotoğrafların Üzerine Tıklayarak Büyütebilirsiniz

English EN Turkish TR